Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń, lub napisz do nas. Fachowa obsługa odpowie na każde pytanie dotyczące cen, sposobu wynajmu czy samego pojazdu, który Cię zainteresował.

Mateusz Gondek:
+48 451 172 693

Michał Mazur:
+48 534 994 457

kontakt@asrent.eu

Kryspinów 502, 32-060 Liszki

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest ASRENT Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Wszystkie dane są podawane dobrowolnie z prawem dostępu do ich treści, ich sprostowania lub usunięcia.
Pani/Pana dane osobowe zbieramy w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie internetowe. W przypadku wyrażenia zgody te dane będziemy też przetwarzać w celu przesyłania informacji handlowych oraz by zachęcić Panią/Pana do skorzystania z naszych produktów lub usług.

Samochód dostępny od ręki

Nasze samochody są dostępne od zaraz. Tylko takie trafiają do naszej oferty. Cały proces wynajmu jest banalnie prosty i zajmuje maksymalnie kilka dni. Nie ma więc mowy o kilku miesiącach czekania, lub ciągłym przesuwaniu czasu dostawy samochodu. Samochody są gotowe do drogi. Tu i teraz.

Zaufanie i doświadczenie

Nie jesteśmy pośrednikami – stanowimy część grupy Auto Spektrum, jednego z największych dealerów renomowanych marek samochodów – Renault , Dacia , Fiat , Jeep i Alfa Romeo. Posiadamy 8 lokalizacji na terenie całego kraju, a nasz zespół tworzą profesjonalni doradcy.

Gwarancja stałej raty

Zapewniamy stałą wysokość raty przez 12 miesięcy – bez względu na zmieniający się WIBOR. Po zakończeniu tego okresu oddajesz samochód i możesz wynająć kolejny. Przejrzyste zasady to nasz znak rozpoznawczy!