Dlaczego warto?

Długoterminowy wynajem aut stanowi doskonałą alternatywę dla zakupu pojazdu. Jeśli do tego jest to alternatywa korzystna cenowo, wówczas oferta staje się naprawdę atrakcyjna.

To z tą myślą grupa Autospektrum – jeden z największych w Polsce importerów marek Renault, Dacia, Fiat, Jeep czy Alfa Romeo – stworzyła projekt ASRent. Chcieliśmy w ten sposób wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i zaproponować Wam możliwość posiadania wymarzonego samochodu, płacąc za niego dużo niższą kwotę niż w przypadku leasingu, kredytu czy zakupu za gotówkę.

 

Jak działa nasz system?

To bardzo proste.

Na stronie głównej znajdują się samochody, które obecnie znajdują się w ofercie ASRent.

Wybierając interesujący Cię pojazd, możesz poznać jego specyfikację, obejrzeć zdjęcia i zdecydować się na kontakt z nami.

Samochód oczywiście możesz także obejrzeć na żywo i finalnie zdecydować, czy chcesz wejść w jego posiadanie.

Ważne:

  • Są to tylko nowe pojazdy (nieużywane).
  • Wszystkie samochody są dostępne od zaraz – nie trzeba czekać na ich import, transport itp.
  • Stajesz się posiadaczem pojazdu w ciągu kilku-kilkunastu dni po załatwieniu wszystkich spraw formalnych, czyli po podpisaniu umowy.

 

Stała rata miesięczna?

Dokładnie tak. Korzystając z naszej oferty, masz gwarancję utrzymania stałej raty miesięcznej przez okres 12 miesięcy. W ciągu tego okresu – bez względu na WIBOR – rata będzie zawsze taka sama.

Co po 12 miesiącach? Umowa zostaje zakończona i możesz (ale nie musisz) wybrać kolejny, nowy samochód z naszej oferty.

 

Umowa na rok?

Nie tylko. Umowa może być podpisana na okres od 3 do 12 miesięcy.

 

Zaufanie i jakość

Jako część grupy Autospektrum (jednego z największych w Polsce importerów takich marek jak Renault, Dacia, Fiat, Jeep czy Alfa Romeo) dbamy o najwyższą jakość obsługi, dlatego z ASRent masz pewność, że nasi doradcy zadbają o każdy szczegół procesu wynajmu. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży i zespół wykwalifikowanych profesjonalistów, a każda umowa zawiera przejrzyste zapisy – płacisz tylko za to, co realnie jest Ci potrzebne.

 

Zapraszamy

Samochód dostępny od ręki

Nasze samochody są dostępne od zaraz. Tylko takie trafiają do naszej oferty. Cały proces wynajmu jest banalnie prosty i zajmuje maksymalnie kilka dni. Nie ma więc mowy o kilku miesiącach czekania, lub ciągłym przesuwaniu czasu dostawy samochodu. Samochody są gotowe do drogi. Tu i teraz.

Zaufanie i doświadczenie

Nie jesteśmy pośrednikami – stanowimy część grupy Auto Spektrum, jednego z największych dealerów renomowanych marek samochodów – Renault , Dacia , Fiat , Jeep i Alfa Romeo. Posiadamy 8 lokalizacji na terenie całego kraju, a nasz zespół tworzą profesjonalni doradcy.

Gwarancja stałej raty

Zapewniamy stałą wysokość raty przez 12 miesięcy – bez względu na zmieniający się WIBOR. Po zakończeniu tego okresu oddajesz samochód i możesz wynająć kolejny. Przejrzyste zasady to nasz znak rozpoznawczy!